Lippukunnan johtajiston yhteinen sähköposti: lippukuntalaitilanlumikit@gmail.com. Kiireellisissä asioissa ota yhteyttä suoraan henkilökohtaisiin sähköpostiosoitteisiin.

Lippukunnanjohtaja Karoliina Lintunen (karoliina.lintunen@partio.fi)

Apulaislippukunnanjohtaja Elle Pilppula (elle.pilppula@gmail.com)

Pestijohtaja Matilda Rantapere (matilda.rantapere@partio.fi)

Jäsenrekisterinhoitaja Milja Helkkula (milja.helkkula@partio.fi)

Kalustonhoitaja Miia Jalonen (miia.jalonen@lailanet.fi)

Vastaava akela (sudenpennut) Neea Helin (neea.helin@partio.fi)

Vastaava sampo (seikkailijat) Tinja Jalonen (tinja@lailanet.fi)

Vastaava tarpojaluotsi Karoliina Lintunen (karoliina.lintunen@partio.fi)

Samoajaluotsit Saana Saloma (saana.saloma@gmail.com) ja Milja Helkkula (milja.helkkula@partio.fi)

Vaeltajaluotsi Emmi Heijari (emmi.heijari@lailanet.fi)

Aikuisluotsi Timo Viskari (timo.viskari@partio.fi)

Laitilan Lumikit ry:n hallitus toimikausi 2021-2022:

Jäsenet: Karoliina Lintunen, Elle Pilppula, Matilda Rantapere, Neea Helin, Sofia Virtanen, Miia Helin, Saana Saloma ja Miia Jalonen

Varajäsenet: Emmi Heijari, Anniina Hiltunen, Anne Hiekka, Noora Pullinen ja Milja Helkkula